Kurdybanek

Regulamin

REGULAMIN KORZYSTANIA Z DOMKÓW LETNISKOWYCH 

 

Serdecznie witamy!

1. Regulamin obowiązuje wszystkich gości przebywających w domkach letniskowych ” Kurdybanek Stegna „.

2. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

3. Warunkiem potwierdzenia wstępnej rezerwacji jest wpłata zadatku w kwocie 30 % wartości wynajmu. W tytule przelewu proszę wpisać : zadatek –  imię , nazwisko , daty pobytu. W przypadku braku w/w wpłaty rezerwacja zostanie anulowana.

4. W przypadku rezygnacji z rezerwacji wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

5. Pozostałą kwotę za pobyt należy wpłacić gotówką w dniu przyjazdu podczas przekazania kluczy lub okazać potwierdzenie przelewu całej należności.

6. W przypadku skrócenia czasu wynajmu domku przez Gościa, pobrana opłata za wynajem nie jest zwracana.

7. Goście zobowiązani są do okazania dokumentu tożsamości w celu zameldowania. 

8. Warunkiem otrzymania faktury na rzecz podatnika prowadzącego działalność gospodarczą jest podanie NIP w momencie rezerwacji. 

9. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 w Ośrodku jest dozwolony pod opieką osób dorosłych. 

10. Parkowanie pojazdu dozwolone jest tylko w miejscu wskazanym przez właściciela.

Na jeden domek zapewniamy tylko jedno miejsce parkingowe. Parking jest bezpłatny i monitorowany.

11. Wynajmujący w pełni odpowiada za wszelkie uszkodzenia i zniszczenia domku oraz wyposażenia spowodowane jego działaniem lub osób przebywających w domku.

12. We wszystkich domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Prosimy o korzystanie z popielniczek znajdujących się na tarasie każdego domku.

13. Za rzeczy pozostawione w domkach ośrodek nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem drzwi w momencie opuszczania domku.

14. Do dyspozycji Państwa jest plac zabaw dla dzieci oraz basen ale przebywanie na nim może odbywać się tylko pod opieką opiekunów. 

15. Osoby z zewnątrz mogą przebywać na terenie ośrodka po wcześniejszym poinformowaniu właściciela oraz maksymalnie do godz. 22 

16. Wszelkie usterki techniczne powinny być zgłaszane właścicielowi. 

17. Właściciel nie odpowiada za niedogodności wynikające z przyczyn niezależnych takich jak brak prądu, wody , zakłócenia internetu czy telewizji. 

18. Z grilla korzystamy przed domkiem, a nie na tarasie.

19. Korzystający z grilla proszeni są o dokładne ich wygaszenie.

20. Szanowni Państwo w trosce o komfort pobytu naszych gości we wszystkich domkach obowiązuje zakaz smażenia ryb. Prosimy smażyć ryby na grillach. 

21. Konieczność łóżeczka turystycznego i wanienki prosimy zgłaszać w dniu rezerwacji.

22. Goście korzystający z usług ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do próśb pracowników obiektu. 

23. Prosimy o wynoszenie i segregację śmieci z domków do kontenerów na terenie ośrodka.

24.We wszystkich domkach obowiązuje zakaz używania piecyków elektrycznych nie należących do ośrodka oraz innych sprzętów elektrycznych które nie stanowią wyposażenia domków. 

25. Zezwalamy na pobyt w naszym ośrodku zwierząt domowych ( oprócz kotów ) po ustaleniu z kierownictwem ośrodka. Właściciele zwierząt zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień swojego czworonoga, sprzątania nieczystości oraz wyprowadzania zwierząt na terenie ośrodka na smyczy. Właściciele zwierząt domowych ponoszą za nie pełną odpowiedzialność. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem pobytu ze zwierzętami ( poniżej ) 

26. Opłata za pobyt z małym psem wynosi 20 zł/doba ; dużym 40 zł / doba 

27. Dla zapewnienia przyjemnego pobytu wszystkich naszych gości, osoby które w sposób rażący naruszają zasady powyższego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów. 

28. Wpłata zadatku oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu. 

29. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie. 

30. Przyjmowanie gości spoza ośrodka dozwolone jest jedynie po uzyskaniu zgody właścicieli. 

31. Z domku mogą korzystać tylko osoby zgłoszone przy rezerwacji.

W przypadku stwierdzenia większej liczby osób zamieszkujących w domku, które nie zostały zgłoszone podczas rezerwacji Wynajmujący może zerwać umowę z klientem bez konieczności zwrotu opłaty

32. Goście są zobowiązani do utrzymywania i zwrotu domku w stanie pierwotnym z dnia odbioru. Sprzęty kuchenne oraz naczynia powinny być umyte a wnętrze domku posprzątane.

33. Za zgubienie klucza do domku naliczamy opłatę 50 zł za 1 sztukę. 

34. Dodatkowy koszt za zużycie energii elektrycznej ( 1,5 zł / kWh ) – Goście płacą dodatkowo tylko tyle , ile zużyją. Zachęcamy w ten sposób do świadomej i oszczędnej konsumpcji mediów.

35. Zgodnie z uchwałą Rady Gminy Stegna , w dniu przyjazdu pobierana jest opłata klimatyczna od każdej osoby i wynosi ona 2 zł dziennie. 

36. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów ( 20 zł za dzień ).

37. Naszym Gościom udostępniamy pralkę  – opłata za 1 pranie to symboliczne 5 zł 

( 5 zł to opłata za prąd, wodę oraz 1 kapsułkę do prania ) 

37. Cisza nocna obowiązuje od godziny 23.00 do 6.00 rano. W sytuacji rażącego naruszania ciszy nocnej możliwe jest wypowiedzenie umowy przez wynajmującego bez zwrotu pieniędzy.

38. W sytuacji konieczności interwencji policji możliwe jest natychmiastowe wypowiedzenie umowy ze strony wynajmującego bez zwrotu pieniędzy. Właściciel obiektu nie ponosi kosztów interwencji policji. 

39. Brama wjazdowa zamykana jest o godzinie 22.00. Otwierana o godz. 6.00. Prosimy o kontakt w przypadku póżniejszego powrotu lub wcześniejszego wyjazdu. 

 

Regulamin pobytu z psem 

Podstawowym warunkiem przyjęcia czworonoga jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji.

  1. W obawie o bezpieczeństwo naszych Gości oraz innych zwierząt przebywających na terenie ośrodka, nie przyjmujemy psów ras uważanych za agresywne ( Pit bull amerykański, rottweiler, dog argentyński, buldog amerykański, pies kanaryjski, owczarek kaukaski, moskiewski stróżujący oraz inne groźne rasy )   ani psów agresywnych w stosunku do innych ludzi lub zwierząt.  
  2. Właściciel musi w pełni kontrolować zwierzę. Twój pies musi być nadzorowany cały czas w ciągu pobytu na terenie ośrodka . Aby pokazać szacunek dla innych Gości , prosimy , aby zawsze trzymać psa na smyczy.
  3. Pies nie może być zamykany i zostawiany bez opieki w domku.
  4. Piesek musi spać w swoim legowisku, kocyku, kojcu.
  5. Obowiązuje zakaz wpuszczania zwierząt na łóżka a także pościele. 
  6. Konieczne jest posiadanie książeczki zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami w razie konieczności okazanie jej.
  7. Potrzeby fizjologiczne zwierzę powinno załatwiać poza posesją.
  8. Właściciel zobowiązany jest do sprzątania po swoim zwierzęciu wewnątrz domku i na terenie posesji.
  9. Ewentualne szkody powstałe z udziałem zwierzęcia pokrywa właściciel ; będą odliczone z kaucji.
  10. Możliwe że właściciel poprosi o kaucję zabezpieczającą 400 zł – płatna gotówką w dniu przyjazdu.

 

Życzymy udanego wypoczynku!

Dziękujemy  🙂 

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 

1. Państwa dane osobowe i informacje kontaktowe przetwarzane są wyłącznie w celu złożenia i obsługi rezerwacji. 

2. Administratorem danych osobowych jest Ośrodek ” KURDYBANEK STEGNA ”